Gama Recycle Sürdürülebilir Teknolojiler A.Ş.

Gama Recycle Sürdürülebilir Teknolojiler A.Ş.

Taslak

Gama Recycle Sürdürülebilir Teknolojiler A.Ş.

Dağıtım Şekli
Bireysele Eşit
  Toplam Dağıtılacak Lot
  37.950.000 Lot

  Gama Recycle Sürdürülebilir Teknolojiler A.Ş.

  Gama Recycle & Gama Geri Dönüşüm A.Ş.’nin 2023 yılında halka arz olması planlanıyor. Garanti Yatırımın liderliğinde halka arz edilmesi beklenen firma sabit fiyat ile toplam 37 milyon 950 bin lot dağıtacak. Halka açıklık oranının %20,35 olması be bireysele eşit dağıtım yapılması bekleniyor.

  Halka Arz Detayı

  (Gama Recycle Taslak İzahname, Sayfa 1.)

  • Sermaye artışı: 21.450.000 Lot
  • Ortak satışı: 16.500.000 Lot (Kaplan Holding A.Ş.)

  Fonun Kullanım Amaçları

  (Gama Recycle Taslak İzahname, Sayfa 266.)

  • İşletme sermanyesi: (%25-30)
  • Kısa vadeli kredilerin ödenmesi (%70-75)

  Belgeler & Dökümanlar

  1. Taslak İzahname: Görüntülemek için tıklayın.
  2. Fon Kullanım Yeri Raporu: Görüntülemek için tıklayın.

  Gama Recycle Hakkında & Ne İş Yapar ?

  1997 yılında 2 el iplik makinesi ve aylık 80 ton üretim kapasitesi ile başlayan bu yolculuk, bugün dünyanın en büyük entegre regenere iplik üretim kapasitesine sahip firma konumunda. Günlük 150 ton/gün regenere elyaf ve regenere iplik üretimi yaparak aynı zamanda günlük 100 ton recycle polyester elyaf üretme kapasitesine sahip olan bu firma, Türkiye’nin en büyük recycle polyester elyaf üreticisi unvanını da taşıyor.

  Gama Recycle üretiminin yaklaşık %65’ini iç pazar için sunarken, geriye kalan %35’ini 25’ten fazla ülkeye ihraç etmeyi başarıyor. Geri dönüştürülmüş materyallerden üretilen ürünler, dünya çapında birçok tekstil üreticisinin koleksiyonlarında yer alıyor.

  Gama Recycle, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 3 ve Düzce (Gümüşova) Organize Sanayi Bölgesi’nde 2 olmak üzere toplam 5 fabrikada, 110.000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteriyor. Bu tesislerde, kaliteli üretimlerini gerçekleştirerek endüstride öncü bir konumda bulunuyor.

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.