Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi Beyanı

Halka Arz Takvimi üzerinde yer alan bilgiler, SPK ve KAP gibi kamu kurumları ile şirketlerin sunduğu veriler üzerinden elde edilmektedir. Bu veriler, kesinlikle yatırım danışmanlığı niteliği taşımamaktadır. Bu kaynaklardan alınan verilerin eksikliği, yanlışlığı veya bu verilerin ticari amaçlar için kullanılmasından kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan dolayı internet sitemiz ve mobil uygulamalarımız sorumlu tutulamaz.

Burada yer alan bilgiler/veriler bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu bilgilerin/verilerin ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlarda “halkaarztakvimi.com.tr” sorumluluk kabul etmez.

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi beyanı hakkında sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu web sitesindeki – https://www.halkaarztakvimi.com.tr – tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. halkaarztakvimi.com.tr bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez.

Bu web sitesinde (halkaarztakvimi.com.tr) bulduğunuz bilgilere göre gerçekleştireceğiniz her türlü eylemin riski kesinlikle size aittir. halkaarztakvimi.com.tr, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere verilen bağlantılar aracılığıyla diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur.

Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içeriklere ilişkin bir öneri anlamına gelmez.

Site sahipleri ve içerik önceden haber verilmeden değiştirilebilir ve ‘kötü’ giden bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan bu durum meydana gelebilir.

Ayrıca web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın.

Herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanmak için, feragatnamemizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş  olursunuz .

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.