Şartlar ve koşullar

Şartlar ve koşullar

Son güncelleme: Haziran 2023: HalkaArzTakvimi tarafından işletilen https://www.halkaarztakvimi.com.tr/ web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce lütfen bu Şartlar ve Koşulları dikkatle okuyun. Hizmete erişiminiz ve Hizmeti kullanımınız, bu Şartları almanıza ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen ve onu kullanan tüm kullanıcılar ve diğer kişiler için geçerlidir.

DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine veya HalkaArzTakvimi’nin sahibi olmadığı veya kontrol etmediği diğer hizmetlere bağlantılar içerebilir. HalkaArzTakvimi’nin herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, HalkaArzTakvimi’nin herhangi bir sitede veya aracılığıyla mevcut olan bu tür içerik veya hizmetlerin kullanımından veya bunlara bağımlılıktan kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. bu tür web siteleri veya hizmetler. Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını dikkatlice okumanızı önemle tavsiye ederiz.

DEĞİŞİKLİKLER

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme ve değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Bir basımın materyal olması halinde, yürürlüğe girecek yeni şartları en az 30 gün önceden bildirmeye çalışacağız. Önemli bir alternatifin ne olduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir. Bu revizyonlar uygulanabilir hale geldikten sonra Hizmetimize erişmeye veya Hizmetimizi kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız lütfen Hizmetimizi kullanmayı bırakın.