DMCA

DMCA

Telif hakkı ihlallerini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını güçlü bir şekilde koruyacağız.

Web sitemizde görünen içeriğin telif hakkı sahibiyseniz ve içeriğin kullanımına izin vermediyseniz, ihlal ettiği iddia edilen içeriği tespit edebilmemiz ve harekete geçebilmemiz için bizi yazılı olarak bilgilendirmeniz gerekir.

Bize gerekli bilgileri sağlamazsanız herhangi bir işlem yapamayız; bu nedenle, telif hakkına sahip olduğunuz materyalinizin ihlal edildiğine veya ihlal edildiğine inanıyorsanız, lütfen Telif Hakkı Temsilcimize yazılı olarak aşağıdaki bilgileri sağlayın: aşağıdaki bilgiler:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etme yetkisine sahip bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin tanımı veya tek bir çevrimiçi sitedeki birden fazla telif hakkıyla korunan eser tek bir bildirim kapsamında yer alıyorsa, o sitedeki bu tür eserlerin temsili bir listesi.
  • İhlalde bulunduğu veya ihlal faaliyetine konu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak materyalin tanımı ve materyali bulmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgi.
  • Adres, telefon numarası ve varsa şikayetçi tarafla iletişim kurulabilecek bir elektronik posta adresi gibi şikayetçi tarafla iletişim kurmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler.
  • Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığını belirten bir beyan.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan beyanda bulunma cezasına tabi olduğuna, şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etme yetkisine sahip olduğuna dair bir beyan.
  • Yazılı bildirimin belirlenen temsilcimize aşağıdaki şekilde gönderilmesi gerekmektedir:

E-posta ile: bilgi@halkaarztakvimi.com.tr