Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş.

Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş.

Taslak

Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş.

Dağıtım Şekli
Eşit Dağıtım
  Toplam Dağıtılacak Lot
  24.153.780 Lot

  Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş.

  Halka Arz Detayı

  (Multinet Kurumsal Hizmetler Taslak İzahname, Sayfa 1.)

  • 24.153.780 Lot Ortak Satışı (Fin Tech Invest B.V.)

  Fonun Kullanım Amaçları

  (Multinet Kurumsal Hizmetler Taslak İzahname, Sayfa 216.)

  • Multinet halka arzı, mevcut ortak paylarının halka arz kapsamında satılması yoluyla gerçekleştirileceğinden şirket herhangi bir gelir elde etmeyecektir.

  Belgeler & Dökümanlar

  1. Taslak İzahname: Görüntülemek için tıklayın.
  2. Fon Kullanım Yeri Raporu: Görüntülemek için tıklayın.

  Multinet Kurumsal Hizmetler Hakkında & Ne İş Yapar ?

  1999 yılında köklü bir geçmişe sahip olan Multinet Up, teknoloji ve ödeme çözümlerindeki yenilikçi anlayışıyla kurumlara, üye iş yerlerine, tedarikçilere ve tüketicilere değer katmaktadır. Türkiye’nin önde gelen kapalı devre ödeme ağı sağlayıcılarından biri olan şirket, sektöre kazandırdığı alternatif ödeme yöntemleri ve bütünleşik çözümlerle farklı sektörleri bir araya getirerek geniş bir ekosistemi başarıyla yönetmektedir.

  Multinet Up, 2010 yılında Up Group çatısı altına katılmış ve Fransız – Türk ortaklığı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 552 çalışanı, 1,8 milyon kart kullanıcısı, 60 bin anlaşmalı noktası ve 35 binden fazla kurumsal müşterisi ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet sunmaktadır. Şirket, kurumların çalışanlara yönelik giderlerini avantajlı bir şekilde yönetmelerini sağlayarak, çalışanların yan hakları, teşvik ve ödüllendirme sistemleri gibi ihtiyaçlarına odaklanır. Aynı zamanda, akaryakıt ve konaklama masraflarının etkin bir şekilde yönetimine olanak tanır. Multinet Up, toplu satın alma ve tedarik zinciri çözümleri ile işletmelerin operasyonel giderlerini maliyet avantajıyla yönetmelerine destek olur. (halkaarztakvimi.com.tr)

  Teknoloji alanındaki uzmanlığı sayesinde, Multinet Up, iş ortağı inventiv ile işbirliği yaparak dijital cüzdan, mobil pos ve sadakat programları geliştirir, aynı zamanda siber güvenlik çözümleri sunar. Bu şekilde, müşterilerine en güncel ve güvenli teknolojiyi sağlayarak iş süreçlerini daha verimli ve etkili bir hale getirir. Multinet Up, geleceğin ödeme sistemleri ve dijital çözümlerine yönelik inovasyonlarıyla sektördeki lider konumunu sürdürmeyi hedefler.

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.