Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik San. ve Tic. A.Ş.

Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik San. ve Tic. A.Ş.

Taslak

Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik San. ve Tic. A.Ş.

Aracı Kurum:  İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Halka Arz Fiyatı
Hazırlık Aşamasında...
Talep Toplama Tarihleri
Hazırlık Aşamasında...
Pazar
Yıldız
Dağıtım Şekli
Eşit Dağıtım
  Kullanım Alanı

  (Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik Taslak İzahname Sayfa 195)

  • İşletme sermayesi (%40)
  • Yeni tesis yatırımı (%35)
  • Finansal borç ödemeleri (%15)
  • Makine yatırım finansmanı (%7,5)
  • Yurt dışı pazar payının güçlendirilmesi (%2,5)
  Toplam Dağıtılacak Lot
  45.000.000 Lot
  Halka Arz Detayı

  (Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik Taslak İzahname Sayfa 1)

  • 45.000.000 Sermaye Artırımı
  Halka Açıklık Oranı:26,47

  Fiyat İstikrarı

  Taslak İzahnameye Göre Planlanmamaktadır.

  Belgeler & Dökümanlar

  1. Taslak İzahname: Görüntülemek için tıklayın
  2. Fon Kullanım Yeri Raporu: Görüntülemek için tıklayın.

  Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik San. ve Tic. A.Ş.

  Kıraç Galvaniz Hakkında & Ne İş Yapar ?

  Kıraç Galvaniz, 2006 yılında Kıraç Group çatısı altında faaliyet göstermek üzere Bursa’da kuruldu. Şirketin temel amacı, Türk sanayisinin nabzının attığı bu gelişen bölgede sıcak daldırma galvanizleme hizmeti sunmaktı. Kuruluşundan bu yana, Bursa bölgesindeki tek sıcak daldırma galvanizleme tesisi olma özelliği taşıyan firma, 2010 yılında faaliyet alanını genişleterek çelik otokorkuluk sistemleri imalatı ve montajına başlamış, kısa sürede ülkenin önde gelen otokorkuluk tedarikçilerinden biri haline gelmiştir. Şirketin dinamik, genç ve uzman ekibi sayesinde ARGE’ye verdiği önem, piyasanın ihtiyaçlarına yönelik ürünleriyle beraber sektörde saygın bir konuma yükselmiştir.

  Kıraç Galvaniz, Türkiye’de otokorkuluk sistemlerine ait CE belgesi kullanımının zorunlu hale gelmesi üzerine sektörde öncülük yaparak ilk çarpışma testini gerçekleştirmiştir. Ürün gamındaki tüm çelik otokorkuluk sistemleri, Avrupa Standartları EN 1317-1 ve EN 1317-2’ye uygun çarpışma testlerine tabi tutulmuş ve CE belgeleri elde edilmiştir. Şirketin tüm ürünleri ve sıcak daldırma galvanizleme hizmeti, güvence altına almak amacıyla “TCK” markası altında sunulmaktadır. Ayrıca, Avrupa Yol Federasyonu (ERF) ve Uluslararası Yol Federasyonu’nun (IRF) üyesi olan firma, yol güvenliği alanındaki faaliyetleri yakından takip etmekte ve desteklemektedir.

  Kıraç Galvaniz’in Bursa’da bulunan 4.166 m²’lik galvanizleme üretim tesisi, 5.548 m²’lik metal imalat tesisi ile toplamda 9.714 m²’lik iki üretim tesisi ve 5.408 m²’lik depo alanında faaliyet göstermektedir. Şirket, 78.678 ton metal imalat kapasitesiyle öne çıkarak çelik otokorkuluk imalatı ve sıcak daldırma galvanizlemenin yanı sıra motosiklet koruyucu bariyer, ses ve gürültü bariyerleri, solar enerji sistemleri konstrüksiyonu imalat/montajı, çarpışma yastığı, trafik işaret ve levhaları, yaya korkuluğu satışı/montajı gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

  Şirketin uluslararası alandaki varlığını sürdüren 2 şubesi bulunmaktadır: Gürcistan’da bulunan “Kıraç Georgia Branch” ve Romanya’da kurulan “Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bükreş Şubesi”.

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.