Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (FZLGY)

Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (FZLGY)

İşlem Görmeye Başladı

Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İşleme Başlama Tarihi:  14 Haziran 2023
Toplam Katılımcı Sayısı:1.326.874
İşlem Kodu
FZLGY
Halka Arz Fiyatı
8.90
Talep Toplama Tarihleri
20-21 Temmuz 2023
Dağıtım Şekli
Bireysele Eşit
  Halka Arz Büyüklüğü
  817.554.000
  Toplam Dağıtılacak Lot
  91.860.000 Lot

  Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

  Halka Arz Geliri İle Yapılacaklar

  • Sermaye arttırımı ile elde edilecek halka arz gelirinin tamamı mevcut durumda devam etmekte olan projelerin finansmanında kullanılacaktır. (%100)

  Dağıtım Şekli

  • BİREYSELE EŞİT

  Önemli Taahhütler

  • Halka arz gelirinin %20’si ile 30 gün boyunca fiyat istikrarı planlanmaktadır.
  • 1 yıl boyunca bedelli/bedelsiz sermaye arttırımı yapılamayacağı, dolaşımdaki payların artmasına sebep olacak şekilde satışa ve halka arza konu edilmeyeceği pay satılmayacağı şirket ortakları tarafından 1 yıl boyunca pay satılmayacağı, halka arz fiyatının altında satış yapılmayacağı taahhüt edilmiştir.

  Belgeler & Dökümanlar

  Halka Arz Başvuru Yerleri & Bankalar

  Bankalar ve Aracı Kurumlar

  Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında

  Fuzul Dış Ticaret A.Ş. adıyla 1992 yılında temelleri atılan Fuzul GYO, 2000 yılında inşaat sektöründe faaliyete geçmiştir. 2009’dan itibaren ise katma değeri yüksek ve prestiji daha fazla olan markalı konut projeleri geliştirme alanına yönelmiştir. Aynı yıl, İstanbul’un Başakşehir İlçesi’nde ilk AVM olan Olimpa AVM ve Rezidans Projesi’ne başlamış ve 2010 yılında başarıyla tamamlamıştır.

  Fuzul GYO’nun geçmişinden gelen marka gücü, tanınırlığı ve güvenilirliği, bugüne kadar imza attığı projeler arasında yer alan Kent Evila, Kent Ariva, Olimpa Park, Vadiyaka Başakşehir, Başakcity, Tem Avrasya ve halen devam eden Başakşehir Avrasya, Barbaros 48, Başakşehir Avrasya 2, Başakşehir Avrasya 3 ve Fatih Otel projelerinde kendini göstermiştir.

  Fuzul GYO, geleceğe yönelik projelerini geliştirirken, ekonomik, sosyal ve çevresel değişimleri dikkate alarak toplumun ihtiyaç ve beklentilerini öngörmeye büyük önem vermektedir. Bu öngörüler doğrultusunda, toplum üyelerinin beklentilerine ve yatırım hedeflerine uygun tasarımlar ve projeler ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Gayrimenkul sektörüne katkıda bulunurken, sürekli olarak toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek vizyoner yaklaşımlar sergilemektedir.

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.