Baydöner Restoranları A.Ş. (BYDNR)

Baydöner Restoranları A.Ş. (BYDNR)

İşlem Görmeye Başladı

Baydöner Restoranları A.Ş. (BYDNR)

İşleme Başlama Tarihi:  17 Ağustos 2023
Toplam Katılımcı Sayısı:1.264.215
İşlem Kodu
BYDNR
Halka Arz Fiyatı
21,00
Talep Toplama Tarihleri
15-16 Ağustos 2023
Katılım Endeksine
Uygun Değil!
Dağıtım Şekli
Tamamı Eşit
  Halka Arz Büyüklüğü
  378.000.000
  Toplam Dağıtılacak Lot
  18.000.000 LOT
  Dağıtım Oranları:

  Tamamı Eşit

  Baydöner Restoranları A.Ş. (BYDNR)

  Baydöner Restoranları borsa işlem kodu BYDNR’dir ve 15-16 Ağustos 2023 tarihleri arasında talep toplanacaktır. Lot başı fiyat 21,00 TL olarak belirlenmiştir toplam dağıtılacak lot 18.000.000 (18 Milyon) adettir. Halka arz talep sonrası dağıtım tamamı eşit olarak yapılacaktır.

  Baydöner Restoranları Hakkında

  Baydöner, yemek sektöründe öncü bir isim olarak öne çıkıyor. Kendi alanında standartları belirleyen ve örnek alınan bir restoran zinciri olan Baydöner, mükemmel hizmet ve üstün kalite sunma konusunda kendisini kanıtlamıştır. İşte bu özellikleri sayesinde müşterilerine unutulmaz deneyimler sunmayı amaçlamaktadır.

  En taze ve kaliteli malzemeleri kullanarak lezzetin en üst düzeyde tutulmasını sağlayan Baydöner, Iso 22000 belgesine sahip güvenilir üreticilerle işbirliği yapmaktadır. Hijyen ve kalite yönetim sistemlerine verilen önem, müşterilere sağlıklı ve keyifli bir yemek deneyimi sunmayı garanti altına alır. Bu yüksek standartları uygun fiyat politikasıyla birleştiren Baydöner, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

  Baydöner, ödülleriyle de tanınan bir markadır. Özellikle 2015 ve 2016 yıllarında AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylamasıyla belirlenen “AVM’lerde en sevilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülünü kazanarak başarılarına bir yenisini eklemiştir. Türkiye’nin en büyük restoran zinciri olma unvanını taşıyan Baydöner, şube sayısı ve satış hacmi ile sektörde lider konumda bulunmaktadır.

  Baydöner, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini misafirlerine sunma gururunu yaşamaktadır. Hem Türkiye’de hem de Irak’ta toplam 110’un üzerinde şubesiyle hizmet vererek geniş bir kitleye ulaşmaktadır. Kaliteli servis, lezzetli yemekler ve benzersiz deneyimler sunan Baydöner, yemek tutkunlarının vazgeçilmez tercihlerinden biri haline gelmiştir.

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.